فروش خانه کار راحتیه؟!!

فروش خانه خیلی کار آسانی هم نیست، اما این روز ها وبسایت هایی مثل دیوار و شیپور یه مقدار کار را برای خریداران و فروشندگان راحت کرده، وقتی به هر دلیلی ما تصمیم می گیریم که خانه خود را بفروشیم، باید نقاط قوت و ضعف خانه خودمون را بشناسیم و حتی المقدور سعی در برطرف کردن نقاط ضعف بکنیم و حتی با یکم هزینه بتوانیم برای خانه خود نقاط قوت بیشتری نیز به وجود بیاریم. به هر حال اگر شما از جمله کسایی هستین که مدت زیادیه که خانه خوتان را برای فروش گذاشتید و هنوز موفق به این کار نشده اید با ما همراه باشید :

فروش خانه

بازسازی و رنگ آمیزی برای فروش خانه

اگر خونه شما قدیمی سازه یا اینکه مدت هاست خیلی بهش نرسیدید، باید بدونید که مشتری چیزی را که میبینه باور میکنه  نه تصورات یا خاطرات شما را!

اگر توقع دارید وقتی که  از خوبی های ملک حرف می زنید یا اینکه میگید که اینجا اینشکلی بود و اینا، مشتری حرف شما را باور کنه خب طبیعتا دارید اشتباه می کنید. آدمها چیزی را که می بینند باور می کنند. پس هر چه سریعتر با مشورت با یک طراح، دستی به سر و گوش خونتون بکشید و تا جایی که جیب مبارک اجازه میده سعی در نوسازی خانه بکنید. باور کنید هرچقدر که خرج خانه بکنید اگر نگیم بیشتر ، حداقل همان مبلغ هزینه را می تونید بکشید رو قیمت خونتون.

در بازسازی باید بدونید که چکار قراره انجام بدید. اگر نور خونه کم هست پس حتما رنگ خونه و سرامیک های کف را روشن انتخاب کنید. اگر خونه دنج و نقلی دارید برای گرم تر کردن خونه می تونید به سمت انتخاب کفپوش و پارکت تیره رنگ برید. اتاق خواب ها با رنگ های فانتزی می تونن جذاب تر بشن و در چند سال گذشته هم که کاغذ دیواری ها با طرح های متنوع فراوان به بازار آمدن که خیلی می تونن بهتون کمک کنن.

آشپزخانه

آشپزخانه کوچک از بدترین نقاط ضعف خونه هست که خیلی وقت ها هم نمیشه کاریش کرد. اما اگر فضای خانه اجازه داد حتی المقدور آشپزخانه را بزرگ کنید. جای مخصوص یخچال ساید در آشپزخانه فراهم کنید. اگر فضا بود  که از گاز رومیزی استفاده کنید بدونید که یک هیچ جلو می افتید، چون خیلی جا را باز می کند. کابینت ها مهم ترین قسمت آشپزخانه هستند پس از آنها غافل نشوید. اپن جزیره ای این روزا به شدت تو بورسه و میتونه نظر مشتری شما را جلب کنه. شیرآلات آشپزخانه هم برای خانم ها خیلی مهمه! مواظب بوی فاضلاب هم باشید و قبل اومدن مشتری سعی در برطرف کردن اون بکنید. در نهایت باید بدونید که آشپزخانه قلمروی خانم هاست، پس هرچه آشپزخانه فانتزی تر و با سلیقه تر طراحی و چیده بشه در جلب نظر مثبت مشتری موثرتره.

حمام و دستشویی

هیچی بدتر از کاشی های جرم گرفته یا لب پر سرویس ها نیست. می تونید از کاشی های برچسبی برای تغییر حال و هوای سرویس هاتون استفاده کنید. روشویی و دوش شیک هم مهمه ، مواظب باشید وقتی مشتری میخواهد بیاد سرویس ها بوی بد ندهند.

اتاق خواب 

اتاق خواب ها را با رنگ یا کاغذ دیواری جذاب کنید. سعی کنید برای اتاق ها حتما کمد دیواری داشته باشید. کف اتاق ها اگر موکت باشه بهتره، اما موکت های با پرز نرم و طرح زیبا. پرده ها را هم در نظر داشته باشید.

آینه

آینه سرتاسری در یکی از دیوارهای خانه معجزه می کنه! اگر خونتون کوچک هست حتما و حتما از آینه سرتاسری در جای مناسب استفاده کنید.

دکوراسیون خاص

وجود یک کتابخانه، شلف یا لوستر خاص و قشنگ میتونه برگ برنده شما در نگاه مشتری باشه. یه چیزی که تو ذهن مشتری بمونه و وقتی از در رفتن بیرون پیش خودشون بگن که مثلا چه شلف خوشگلی داشتن!

چیدمان خانه

همیشه سعی کنید وقتی مشتری می خواهد بیاید حتما خانه مرتب و تمیز باشد. معمولا این روزا همه یخچال فریزر ساید ،ماکروفر، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، ال سی دی و مبل را دارند. پس به مشتری نشون بدید که وسایلشو کجاها میتونه قرار بده .

ادامه دارد………