محاسبه کمیسیون خرید و فروش خانه

طبق نرخ اتحادیه مبلغ کمیسیون خرید و فروش خانه برای هریک از طرفین ( خریدار و فروشنده) برابر با نیم در صد کل مبلغ ملک تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان و بالاتر از ۵۰۰ میلیون تومان ۰٫۲۵ درصد از طرفین معامله می باشد. به روش زیر شما می توانید این رقم را محاسبه کنید.

  1. مثلا ملک مورد معامله ۸۰۰ میلیون تومان است. سهم طرفین معامله به ازای ۵۰۰ میلیون تومان اول نیم درصد و به ازای مابقی که ۳۰۰ میلیون تومان است ۰٫۲۵ درصد می شود. یعنی برای ۵۰۰ میلیون اول ۲٫۵ میلیون تومان و برای ۳۰۰ میلیون مابقی، ۷۵۰ هزار تومان و جمعا ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان سهم هزیک از طرفین معامله می شود البته به علاوه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده!
  2. حال وبسایت بیعنامه با دریافت فقط ۳۰% از مبلغ کمیسیون، مبایعه نامه رسمی و دارای کد رهگیری و هولوگرام را تقدیم شما می کند.

شما عزیزان برای پاسخگویی به سوالات خود و یا سفارش قرارداد فروش (مبایعه نامه) می توانید با شماره ی ۰۹۱۲۶۸۹۰۱۷۸ تماس بگیرید یا از طریق واتساپ و تلگرام ارتباط برقرا کنید.

کمیسیون خرید و فروش خانه
51
تعداد معاملات فروش تا اردیبهشت ۹۹

.

کمیسیون خرید و فروش خانه  یکی از معضلاتی است که ممکن است در هر معامله با آن روبرو شوید. پس بهتر است که قانون اتحادیه املاک آن ار بدانید تا برای محاسبه کمیسیون مبایعه نامه ، بیعنامه  خانه و آپارتمان و مستغلات و کلنگی و غیره به مشکل بر نخورید. روش اتحادیه املاک هم بسیار روشن است در این زمینه . کمیسیون خرید و فروش خانه برای مشاورین املاک بسیار مهم است زیرا با توجه به قیمت های بالای خانه و آپارتمان در این روزها ،مبلغ کمیسیون آنها هن بسیار بالا خواهد شد پس از هر راهی برای بستن مبایعنه نامه یا قولنامه استفاده خواهند کرد. و عامه مردم هم باید از قوانین مبایعه نامه خانه  اطلاع داشته باشند تا متضرر نشوند. ما در قسمت وبلاگ انواع نکات تکمیلی و توضیحات مکفی را در این زمینه داده ایم.

کمیسیون خرید و فروش خانه

تماس با ما