کاربران و مشتریان بیعنامه می بایست قبل از استفاده از خدمات این سامانه، قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه و مورد پذیرش قرار دهند. در صورت عدم موافقت با شرایط و مقررات لازم است بلافاصله استفاده از این سامانه را متوقف نمایند.

اعلامیه سلب مسئولیت

 1. هدف سایت بیعنامه ایجاد بستری مطمئن برای انجام معاملات ملک می باشد. از آنجا که در پیدا کردن خریدار و مستاجر و از آن طرف در یافتن فروشنده و موجر هیچ گونه دخالتی نداریم، بنابراین تضمین صحت گفته ها و توافقات طرفین بر عهده خودشان بوده، سایت بیعنامه هرگونه تضمین و مسئولیتی را از خود مبرا می دارد.
 2. سایت بیعنامه هیچگونه مسئولیتی در قبال ادعاها و هزینه های خارج از قرارداد ندارد و هرگونه توافق خارج از قرارداد بین طرفین برای این سایت الزام آور نخواهد بود و بر عهده طرفین می باشد.
 3. مبلغ توافق شده معامله، شرایط پراخت، شرایط تحویل ملک و کلیه موارد دیگر بر عهده طرفین معامله است و بیعنامه صرفا مکتوب کردن تعهدات طرفین را انجام می دهد.
 4. مبلغ کمیسیون بلافاصله بعد از عقد قرارداد از طرفین دریافت خواهد شد.
 5. از آنجا که سایت بیعنامه، هیچ نقشی در توافقات معامله ندارد ، اگر به هر دلیلی قرارداد بین طرفین فسخ شود و یا طرفین به تعهدات خویش عمل ننمایند ، کمیسیون دریافتی قابل بازگشت نخواهد بود.
 6. انجام تعهدات طرفین معامله بر عهده خودشان می باشد و سایت بیعنامه هیچ گونه دخالت و مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

تعهدات کاربران

 • کاربران متعهد می شوند مطالب سایت بیعنامه را فقط در جهت بهره بری شخصی و غیر‌تجاری مورد استفاده قرار دهند.
 • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت بیعنامه متعلق به شرکت ایده ایرانیان شریف می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب این سامانه پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • سایت بیعنامه در هر زمان میتواند قوانین و مقررات خود را بروزرسانی کند. لذا کاربران می بایست پیش از استفاده از خدمات سامانه، قوانین و مقررات را مطالعه و در صورت پذیرش به استفاده از خدمات سایت ادامه دهند.

تعهدات سایت بیعنامه

سایت بیعنامه اطلاعات کاربران را نزد خود نگاه خواهد داشت و در اختیار عموم قرار نخواهد داد. مگر در موارد زیر:

 • با موافقت و هماهنگی قبلی کاربر.
 • بنابر درخواست مقام محترم قضایی.

سایت بیعنامه  تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه صنف مشاوران املاک است.
مبالغ دریافتی در این سامانه بر اساس تعرفه اتحادیه صنف مشاورین املاک می باشد.
هیچ فرد یا گروهی حق ندارد بابت خدمات سایت بیعنامه مبلغی خارج از تعرفه موجود در سایت را دریافت نماید. از کاربران تقاضا می گردد در صورت برخورد با چنین مواردی مراتب را به سایت بیعنامه انتقال دهند.