محاسبه کمیسیون قرارداد رهن و اجاره

طبق نرخ اتحادیه مبلغ کمیسیون دریافتی دفاتر املاک از هریک از طرفین قرارداد ( موجر و مستاجر) برابر با یک چهارم کل اجاره بهای ماهیانه می باشد. به روش زیر شما می توانید این رقم را محاسبه کنید.

  1. برای قرارداد رهن و اجاره، ابتدا کل مبلغ رهن را باید تبدیل به اجاره بکنیم، برای این منظور کل مبلغ رهن را در ۰٫۰۳ ضرب می کنیم و عدد به دست آمده را با مبلغ اجاره جمع می کنیم.
  2. برای محاسبه کمیسیون طبق نرخ اتحادیه، عدد به دست آمده بالا را در ۰٫۲۵ ضرب می کنیم، این عدد سهم کمیسیونی است که هر طرف معامله می بایست پرداخت نماید، البته به علاوه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده!
  3. حال وبسایت بیعنامه با دریافت فقط ۳۰% از مبلغ کمیسیون، مبایعه نامه رسمی و دارای کد رهگیری و هولوگرام را تقدیم شما می کند.

شما عزیزان برای پاسخگویی به سوالات خود و یا سفارش مبایعه نامه می توانید با شماره ی ۰۹۱۲۶۸۹۰۱۷۸ تماس بگیرید یا از طریق واتساپ و تلگرام ارتباط برقرا کنید.

76
تعداد معاملات اجاره تا اردیبهشت ۹۹

بیعنامه رهن و اجاره یکی از قراردادهای مهم بین مستاجر و موجر برای اجاره خانه و ملک و آپارتمان است. بنابراین بهتر است که افراد مختلف از نکات مهم آن آگاهی داشته باشند. اگر مستاجر و موجر در قرارداد رهن و اجاره خانه یا مغازه یا مستغلات آشنا و دوست و فامیل هم باشند باز هم خوب است که بیعنامه ، مبایعه نامه یا قرارداد رسمی بین طرفین منعقد گردد تا بعدا دچار مشکل و شکایت نشوند.

مبایعنه نامه رهن و اجاره مغازه هم چون محل کسب درآمد است بسیار مهم است. ما در مقاله اجاره نامه مغازه و نکات مهم آن تمامی نکات رهن و اجاره مغازه را هم برای شما گفته ایم تا به مشکل برنخورید

قرارداد رهن و اجاره

تماس با ما