سایت بیعنامه برای عموم مردم

با افزایش استفاده از سایت هایی مثل دیوار، شیپور و غیره، بسیاری از خریداران و فروشندگان / موجران و مستاجران بدون واسطه یکدیگر را یافته و برای انجام معامله به توافق می رسند. اما  معامله باید از نظر قانونی و حقوقی نیز درست باشد و طرفین نیازمند  مبایعه نامه و کد رهگیری می باشند، حال سایت بیعنامه با ایجاد شبکه ای از مشاورین املاک قانونی و دارای پروانه کسب، شما را به یکی از دفاتر مشاورین املاک طرف قرارداد خود معرفی کرده و بیشترین سود را به شما می رساند. چون از طرفی هم کار شما به شکل کاملا قانونی انجام شده است و هم کمترین مبلغ را پرداخت نموده اید.

 

سایت بیعنامه برای مشاورین املاک

از طرفی بسیاری از مشاورین املاک هستند که بصورت خویش فرما و یا اصطلاحا سرپایی کار می کنند و نیازمند برگزاری نشست های خود در دفتر املاک و پس از آن ثبت رسمی مبایعه نامه و دریافت کد رهگیری و هولوگرام برای طرفین قرارداد خود هستند. که سایت بیعنامه برای این عزیزان نیز می تواند مفید باشد .

نحوه محاسبه کمیسیون دریافتی توسط بیعنامه

طبق نرخ اتحادیه مبلغ کمیسیون دریافتی دفاتر املاک از هریک از طرفین قرارداد رهن و اجاره ( موجر و مستاجر) برابر با یک چهارم کل اجاره بهای ماهیانه می باشد. به روش زیر شما می توانید این رقم را محاسبه کنید.

 1. ابتدا کل مبلغ رهن را باید تبدیل به اجاره بکنیم، برای این منظور کل مبلغ رهن را در ۰٫۰۳ ضرب می کنیم و عدد به دست آمده را با مبلغ اجاره جمع می کنیم.
 2. برای محاسبه کمیسیون طبق نرخ اتحادیه، عدد به دست آمده بالا را در ۰٫۲۵ ضرب می کنیم، این عدد سهم کمیسیونی است که هر طرف معامله می بایست پرداخت نماید، البته به علاوه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده!
 3. حال بسایت بیعنامه با دریافت فقط ۳۰% از مبلغ کمیسیون، مبایعه نامه رسمی و دارای کد رهگیری و هولوگرام را تقدیم شما می کند.

و همچنین کمیسیون برای قرارداد فروش برابر با نیم در صد کل مبلغ ملک تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان و بالاتر از ۵۰۰ میلیون تومان ۰٫۲۵ درصد از طرفین معامله می باشد. به روش زیر شما می توانید این رقم را محاسبه کنید.

 1. مثلا ملک مورد معامله ۸۰۰ میلیون تومان است. سهم طرفین معامله به ازای ۵۰۰ میلیون تومان اول نیم درصد و به ازای مابقی که ۳۰۰ میلیون تومان است ۰٫۲۵ درصد می شود. یعنی برای ۵۰۰ میلیون اول ۲٫۵ میلیون تومان و برای ۳۰۰ میلیون مابقی، ۷۵۰ هزار تومان و جمعا ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان سهم هزیک از طرفین معامله می شود البته به علاوه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده!
 2. حال سایت بیعنامه با دریافت فقط ۳۰% از مبلغ کمیسیون، مبایعه نامه رسمی و دارای کد رهگیری و هولوگرام را تقدیم شما می کند.
خدمات دیگر ما

در صورتیکه تا بحال موفق به واگذاری ملک خود نشده اید. و یا ملک شما دارای نقاط ضعفی مثل نداشتن پارکینگ و آسانسور و غیره است. می توانید با تماس با ما ظرف ۲۰ روز خانه خود را بفروشید و ظرف ۱۰ روز خانه خود را اجاره بدهید. بیعنامه با توجه به ارتباط هایی که با دفاتر املاک در سراسر مناطق ۲ و ۵ دارد به سرعت می تواند برای ملک شما مشتری بیابد.

سایت بیعنامه

قوانین سایت بیعنامه

کاربران و مشتریان بیعنامه می بایست قبل از استفاده از خدمات این سامانه، قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه و مورد پذیرش قرار دهند.

اعلامیه سلب مسئولیت

 1. هدف سایت بیعنامه ایجاد بستری مطمئن برای انجام معاملات ملک می باشد. از آنجا که در پیدا کردن خریدار و مستاجر و از آن طرف در یافتن فروشنده و موجر هیچ گونه دخالتی نداریم، بنابراین تضمین صحت گفته ها و توافقات طرفین بر عهده خودشان بوده، سایت بیعنامه هرگونه تضمین و مسئولیتی را از خود مبرا می دارد.
 2. سایت بیعنامه هیچگونه مسئولیتی در قبال ادعاها و هزینه های خارج از قرارداد ندارد و هرگونه توافق خارج از قرارداد بین طرفین برای این سایت الزام آور نخواهد بود و بر عهده طرفین می باشد.
 3. مبلغ توافق شده معامله، شرایط پراخت، شرایط تحویل ملک و کلیه موارد دیگر بر عهده طرفین معامله است و بیعنامه صرفا مکتوب کردن تعهدات طرفین را انجام می دهد.
 4. مبلغ کمیسیون بلافاصله بعد از عقد قرارداد از طرفین دریافت خواهد شد.
 5. از آنجا که سایت بیعنامه، هیچ نقشی در توافقات معامله ندارد ، اگر به هر دلیلی قرارداد بین طرفین فسخ شود و یا طرفین به تعهدات خویش عمل ننمایند ، کمیسیون دریافتی قابل بازگشت نخواهد بود.
 6. انجام تعهدات طرفین معامله بر عهده خودشان می باشد و سایت بیعنامه هیچ گونه دخالت و مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.
تعهدات کاربران
 • کاربران متعهد می شوند مطالب سایت بیعنامه را فقط در جهت بهره بری شخصی و غیر‌تجاری مورد استفاده قرار دهند.
 • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت بیعنامه متعلق به شرکت ایده ایرانیان شریف می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب این سامانه پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • سایت بیعنامه در هر زمان میتواند قوانین و مقررات خود را بروزرسانی کند. لذا کاربران می بایست پیش از استفاده از خدمات سامانه، قوانین و مقررات را مطالعه و در صورت پذیرش به استفاده از خدمات سایت ادامه دهند.
تعهدات سایت بیعنامه

سایت بیعنامه اطلاعات کاربران را نزد خود نگاه خواهد داشت و در اختیار عموم قرار نخواهد داد. مگر در موارد زیر:

 • با موافقت و هماهنگی قبلی کاربر.
 • بنابر درخواست مقام محترم قضایی.

سایت بیعنامه  تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه صنف مشاوران املاک است.
مبالغ دریافتی در این سامانه بر اساس تعرفه اتحادیه صنف مشاورین املاک می باشد.
هیچ فرد یا گروهی حق ندارد بابت خدمات سایت بیعنامه مبلغی خارج از تعرفه موجود در سایت را دریافت نماید. از کاربران تقاضا می گردد در صورت برخورد با چنین مواردی مراتب را به سایت بیعنامه انتقال دهند.